Сучасне освітнє середовище має базуватися на інноваційних педагогічних, наукових, виробничих та цифрових технологіях

У Львівському  коледжі декоративного і ужиткового мистецтва імені Івана Труша відбувся урочистий випуск групи слухачів курсів підвищення кваліфікації ЦІПО (категорія слухачів «Особистісне професійне зростання педагогічних працівників закладів фахової передвищої освіти (коледжів, технікумів)» тьютор-куратор д.п.н., професор Лариса Сергеєва, староста к.психол.н. Ірина Субашкевич, Педагогічний коледж Львівського національного університету імені Івана Франка).

Філософію модернізації післядипломної освіти сповідає колектив кафедри професійної і вищої освіти ЦІПО, адже сучасна спільнота викладачів потребує інструментарію та середовища побудови освітнього процесу, які дають змогу розвивати нові методи, доступні в межах освітніх технологій.

Випускників курсів підвищення кваліфікації Центрального інституту післядипломної освіти привітали: Голова комісії із захисту випускних робіт д.п.н., професор кафедри Лариса Петренко, Голова ради директорів закладів фахової передвищої освіти Львівської області Роман Дадак, директор Львівського коледжу декоративного і ужиткового мистецтва імені Івана Труша Ольга Коцовська. Успішної Вам роботи, шановні наші колеги!