СУЧАСНЕ ОСВІТНЄ СЕРЕДОВИЩЕ, ЩО ВРАХОВУЄ ОСОБЛИВОСТІ УМОТИВОВАНИХ ЗДОБУВАЧІВ  УПРАВЛІНСЬКИХ КОМПЕТЕНТНОСТЕЙ

СУЧАСНЕ ОСВІТНЄ СЕРЕДОВИЩЕ, ЩО ВРАХОВУЄ ОСОБЛИВОСТІ УМОТИВОВАНИХ ЗДОБУВАЧІВ УПРАВЛІНСЬКИХ КОМПЕТЕНТНОСТЕЙ

28 жовтня 2018 року в Центральному інституті післядипломної педагогічної освіти відбувся випуск груп слухачів категорій «Директори закладів професійної (професійно-технічної) освіти» (куратор-тьютор – ст. викладач Купрієвич В. О.) та «Заступники директорів закладів професійної (професійно-технічної) освіти з навчально-виховної роботи» (куратор-тьютор – доцент Пащенко О. В.).

Слухачі цих груп продемонстрували зростаюче бажання здобуття інноваційних знань, здатність до творчого самостійного самовдосконалення, креативні управлінські рішення.

Під час захисту випускних робіт (під головуванням ректора Університету менеджменту освіти Кириченко М. О. та професора Сергеєвої Л. М.) слухачі доповіли про новітні досягнення своїх педагогічних колективів; обговорили питання професійної освіти в умовах диверсифікації потреб роботодавців і пропозицій на ринку професійно – освітніх послуг; інноваційні методи управлінської діяльності керівника закладу професійної (професійно-технічної) освіти; досвід співпраці із замовниками робітничих кадрів у запровадженні в освітній процес сучасної техніки та технологій.

Свідоцтва про підвищення кваліфікації отримали представники Донецької, Полтавської, Сумської, Вінницької, Івано-Франківської,  Закарпатської, Київської, Чернівецької, Волинської, Луганської, Харківської, Миколаївської, Чернігівської, Рівненської, Кіровоградської областей та м. Київ.

Комісіями були відмічені випускні роботи слухачів Аніної Н. Г. (ДПТНЗ «Сумський центр професійно-технічної освіти з дизайну та сфери послуг»),  Вічєва В. П. (ДНЗ «Тарутинський професійний аграрний ліцей», Одеськка обл.), Гончаренко А. І. (ДНЗ «Центр професійної освіти інформаційних технологій, поліграфії та дизайну», м. Київ), Добровольської С. М. (Київське вище професійне училище технологій та дизайну одягу),  Ошур Г. М. (ДПТНЗ «Отинівський професійний ліцей енергетичних технологій», Івано-Франківська обл.) та Назарової С. В. (ДПТНЗ «Переяслав-Хмельницький центр професійно-технічної освіти, Київська обл.).