Тематична дискусія «Методологія сучасних наукових досліджень: класичний і мультипарадигмальний підхід»

За ініціативи Ради молодих учених  ДВНЗ  “Університет менеджменту  освіти”  26 жовтня 2016 року  була  проведена  тематична дискусія «Методологія сучасних наукових досліджень: класичний і мультипарадигмальний  підхід», яка  викликала неабиякий інтерес серед її  учасників – аспірантів, здобувачів, молодих учених, науково-педагогічних працівників  Університету.

Спікерами заходу стали Валентин Іванович Маслов, доктор педагогічних наук, професор, науковий консультант Ради молодих учених та Ілляхова Марина Володимирівна, кандидат філософських наук, доцент, член Ради молодих учених.

Учасники дискусії отримали змогу ознайомитись із класичними та сучасними підходами у побудові методології педагогічних досліджень, науково-методологічним підгрунтям вибору методів та концептуальними засадами вибору проблеми дослідження. Кілька учасників отримали можливість  отримати  персональну  консультацію  професора   Маслова В. І.

Опісля цього було проведено он-лайн заняття «Розвиток професіоналізму молодих науковців у Німеччині» (спікери - Eugen Trost, аспірант Humboldt-Universität, Berlin, Олексій Олександрович Самойленко, кандидат педагогічних наук, член Ради молодих учених). Учасники заходу отримали можливість ознайомитись із досвідом навчання в аспірантурі в Німеччині, умовами вступу, взаємодії із науковим керівником, фінансовими особливостями, процедурою захисту дослідження. Після презентації доповіді учасники он-лайн заняттязмогли задати запитання  Eugen Trost, на які він дав вичерпні відповіді.

Всі учасники заходу висловили велику подяку  професору Маслову В. І., Ілляховій М. В., Самойленку О.О., науковим  партнерам  з  Німеччини  за  навчання   і  прохання  про  подальшу  плідну  співпрацю.