THE THIRD UKRAINIAN INTERNATIONAL EDUCATION FORUM

22 – 23 квітня 2021 року відбувся ІІІ Український форум міжнародної освіти (The Third Ukrainian International Education Forum).

До участі у форумі від ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН долучилися проректор з науково-педагогічної, освітньої роботи та міжнародних зв’язків, доктор педагогічних наук, професор Муранова Н.П., завідувач відділу міжнародного співробітництва, кандидат наук з державного управління, доцент Ковтун О.А., а також співробітники відділення підготовки іноземних громадян до вступу у заклади вищої освіти.

Український форум міжнародної освіти – це наймасштабніший освітній захід в Україні з міжнародної освіти, який зібрав на одному майданчику ключових експертів із метою розширення освітніх можливостей України для іноземних громадян.

Організаторами Форуму є УДЦМО і Міністерство освіти і науки України. Захід проходив у співпраці з EducationUSA та Національним Erasmus+ офісом в Україні.

Вектори роботи Форуму:

• сучасні тенденції інтернаціоналізації вищої освіти;
  • організація набору та навчання іноземних студентів в Україні;
  • розвиток співробітництва в сфері міжнародної освіти;
  • маркетинг в освіті;
  • розвиток відділів по роботі з іноземними студентами в ЗВО.

Спікери розповіли про:

• новації законодавства щодо навчання іноземців
  • статистику навчання іноземних студентів в Україні
  • особливості організації вступу і навчання іноземних студентів
  • найкращі практики інтернаціоналізації вищої освіти
  • нові горизонти Програми Еразмус+

Участь у форумі сприятиме розширенню партнерських зв’язків із іноземними партнерами, розвитку міжнародного співробітництва та освіти в університеті.