ТВОРЧА СПІВПРАЦЯ БІЛОЦЕРКІВСЬКОГО ІНСТИТУТУ  НЕПЕРЕРВНОЇ ПРОФЕСІЙНОЇ ОСВІТИ ІЗ СТЕЙКХОЛДЕРАМИ

ТВОРЧА СПІВПРАЦЯ БІЛОЦЕРКІВСЬКОГО ІНСТИТУТУ НЕПЕРЕРВНОЇ ПРОФЕСІЙНОЇ ОСВІТИ ІЗ СТЕЙКХОЛДЕРАМИ

05 лютого 2020 року в Державному професійно-технічному навчальному закладі «Бородянський професійний аграрний ліцей» у рамках місячника методичної роботи проведено засідання круглого столу з елементами моделювання «Підвищення якості професійної освіти: психологічний аспект». Модератором заходу виступила Алла Лукіянчук, кандидатка психологічних наук, старша викладачка кафедри педагогіки, психології та менеджменту Білоцерківського інституту неперервної професійної освіти. Круглий стіл проведено на основі підписаної між закладами Угоди про співпрацю з метою науково-методичного супроводу педагогічних працівників упродовж міжкурсового періоду, надання дорадницьких, супервізорських послуг.

Обговорення нагального питання підвищення якісної професійної освіти відзначалося цікавими думками членів педагогічного колективу, особистим баченням проблем і можливостей.

Учасники круглого столу мали можливість проаналізувати психологічні особливості, які необхідно враховувати при підготовці майбутніх кваліфікованих робітників.

Основними здобутками є:

• створення інформаційного середовища щодо проблеми якості професійної освіти;
  • розроюлення моделей абітурієнта, здобувача освіти та ідеального випускника;
  • аналіз розроблених моделей та визначення основних напрямів підвищення якості професійної освіти;
  • реалізація в роботі з суб’єктами освітнього процесу можливостей, резервів розвитку підліткового віку в сучасних умовах навчання професії;
  • рефлексія як інструмент самопізнання та саморозвитку педагога;
  • позитивне емоційне забарвлення та активна, творча співпраця учасників заходу.

Поєднання теорії та практики при проведенні таких заходів дозволяє сучасному педагогові ЗП(ПТ)О підвищувати свою психолого-педагогічну компетентність та забезпечувати якість та ефективність освітнього процесу.

Захід проведено на високому науково-методичному рівні.

За результатами круглого столу прийнято рішення продовжувати роботу зі створення Всеукраїнської віртуальної педагогічної спільноти для обговорення нагальних проблем системи професійної (професійно-технічної) освіти.

Учасники круглого столу висловили подяку кандидатові психологічних наук Лукіянчук Аллі Миколаївні за надзвичайно інформативно та цікаво проведений захід.

Висловлюємо щиру подяку директорці Бородянського ПАЛ Ярмолицькій Тетяні Борисівні та методистці Рафіковій Людмилі Олександрівні за плідну співпрацю.