У БІНПО СТАРТУВАЛИ КУРСИ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ  ПЕДАГОГІВ ЗП(ПТ)О  ОДЕЩИНИ

У БІНПО СТАРТУВАЛИ КУРСИ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ПЕДАГОГІВ ЗП(ПТ)О ОДЕЩИНИ

10 лютого 2020 року на базі ДНЗ «Одеське вище професійне училище морського туристичного сервісу» розпочато курси підвищення кваліфікації викладачів загальнотехнічних і спеціальних дисциплін закладів професійної (професійно-технічної) освіти Одещини (тьютор – старший викладач кафедри МПО та СГД С.С. Шевчук) і майстрів виробничого навчання (тьютор – кандидат психологічних наук, доцент кафедри педагогіки, психології та менеджменту А.М. Лукіянчук).

Тематика занять спрямована на опрацювання дидактики професійної освіти та реалізації сучасних освітніх практик при підготовці кваліфікованих робітників для різних галузей виробництва та сфери послуг.

Із керівництвом навчального закладу та слухачами курсів було узгоджено та обговорено питання, пов’язані з проведенням Регіонального науково-практичного семінару «Реалізація перспективного досвіду у закладах професійної (професійно-технічної) освіти», який відбудеться 21травня 2020 року на підсумковому етапі курсів підвищення кваліфікації.

Групу викладачів привітали разом із своєю наставницею, викладачем спеціальних дисциплін В.І. Петренко учні Одеського вищого професійного училища морського туристичного сервісу, які освоюють професію «кухар». Вони презентували свою продукцію, яку із задоволенням посмакували слухачі курсів підвищення кваліфікації.

Попереду – дистанційний та підсумково-рефлексійний етапи курсів підвищення кваліфікації.

Сподіваємось, що потужний старт курсової підготовки педагогічних працівників професійної школи Одещини завершиться підвищенням рівня професійної компетентності педагогів та якості професійної освіти у ЗП(ПТ)О.