У БІНПО ВІДБУВСЯ ВИПУСК 164 СЛУХАЧІВ КУРСІВ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ЗАКЛАДІВ ПРОФЕСІЙНОЇ ОСВІТИ

23 квітня 2021 року відбувся випуск 6-ти груп слухачів підвищення кваліфікації закладів професійної (професійно-технічної) освіти.

Завершили навчання на курсах підвищення кваліфікації 164 слухачі, зокрема 100 викладачів професійно-теоретичної підготовки, 64 майстри виробничого навчання закладів професійної (професійно-технічної) освіти.

Географія залучених до підвищення кваліфікації осягнула понад 20 закладів професійної (професійно-технічної) освіти Кіровоградської, Полтавської, Черкаської областей, серед яких: Кропивницьке вище професійне училище, Професійно-технічне училище №32 м. Бобринець, Регіональний центр професійної освіти ім. О.С. Єгорова, ДЗ П(ПТ)О «Центрально-український професійний будівельний ліцей», ДНЗ «Олександрійський професійний ліцей», Професійно-технічне училище №5 м. Світловодськ, ЦВПУ імені Миколи Федоровського, ДЗ П(ПТ)О «Кропивницький професійний ліцей сфери послуг і торгівлі, ДНЗ «Звенигородський центр підготовки і перепідготовки робітничих кадрів», ДНЗ «Городищенський професійний ліцей», ДНЗ «Смілянський центр підготовки і перепідготовки робітничих кадрів, ДНЗ «Уманський професійний аграрний ліцей», ДНЗ «Жашківський аграрно-технологічний професійний ліцей», ДНЗ «Звенигородський центр підготовки і перепідготовки робітничих кадрів», ДНЗ «Іркліївський професійний аграрний ліцей», ДНЗ «Канівське вище професійне училище», ДНЗ «Золотоніський професійний ліцей», ДНЗ «Лисянський професійний аграрний ліцей», ДНЗ «Корсунь-Шевченківський професійний ліцей», ДНЗ «Монастирищенський професійний ліцей», Навчальний пункт аварійно-рятувального загону спеціального призначення у ДСНС України у Черкаській області, Багатопрофільний регіональний центр професійної освіти у Черкаській області, ДНЗ «Гадяцьке вище професійне аграрне училище», Професійно-технічне училище № 44 м. Миргорода, ДНЗ «Решетилівський професійний аграрний ліцей імені І.Г.Боровенського», Професійно-технічне училище №46 с. Лазірки та інші.

До складу комісій із захисту випускних робіт залучено: 4 доктори наук, професори (Сидоренко В.В., Мандрагеля В.А., Студинський В.А., Горошкова Л.А.); 6 кандидатів наук, доцентів (Єрмоленко А.Б., Верченко Н.В., Грядуща В.В., Жуковська С.А., Лукіянчук А.М., Масліч С.А.), 7 старших викладачів (Денисова А.В., Харагірло В.Є., Щипська Т.П., Шевчук С.С., Горолова Г.Г., Сташенко С.В., Петрушак О.М.); 1 викладача (Удовик С.І.)

Під час проведеного моніторингу слухачі зазначали якісну організацію освітнього процесу, професіоналізм, відкритість, готовність до співпраці, створення сприятливого клімату для навчання та реалізації можливостей для обміну перспективним педагогічним досвідом.

Бажаємо нашим випускникам нових професійних звершень.