У БІНПО ВІДБУВСЯ ВИПУСК СТУДЕНТІВ  ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ “ПСИХОЛОГІЯ” ОСВІТНЬОГО СТУПЕНЯ БАКАЛАВР

У БІНПО ВІДБУВСЯ ВИПУСК СТУДЕНТІВ ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ “ПСИХОЛОГІЯ” ОСВІТНЬОГО СТУПЕНЯ БАКАЛАВР

7 лютого 2020 року у Білоцерківському інституті неперервної професійної освіти відбувся випуск студентів групи ПССк-17-11-зБ зі спеціальності «Психологія» освітнього ступеня бакалавр.

Із вітальним словом до "винуватців" та гостей свята з нагоди закінчення навчання та вручення дипломів про вищу освіту звернулися:

Сидоренко Вікторія Вікторівна – директорка Білоцерківського інституту неперервної професійної освіти.

Клокар Олег Олександрович – заступник директора з науково-навчальної роботи Білоцерківського інституту неперервної професійної освіти.

Для зачитування наказу "Про Присвоєння кваліфікації студентам, які успішно склали комплексні державні екзамени за фахом і видачу дипломів" запросили в.о. заступника директора з навчальної роботи Денисову Анастасію Володимирівну.

Бажаємо нашим випускникам подальших професійних звершень на благо процвітання України!