Удосконалюємо систему підвищення кваліфікації педагогічних працівників у сфері професійної (професійно-технічної) освіти

20.09.2019 р. випускна кафедра професійної і вищої освіти ЦІПО традиційно здійснила успішний випуск слухачів курсів підвищення кваліфікації (категорії: новопризначені директори ЗПТО, тьютор-куратор к.п.н., доцент кафедри Вікторія Купрієвич, староста — Ігор Хоменко, директор Київського професійного ліцею будівництва і комунального господарства та методисти ЗПТО, тьютор-куратор к.п.н., доцент Алевтина Молчанова, староста — Юлія Пирогова, методист ВПУ №17 м. Генічеська Херсонської обл.).

17.09.2019 р. на запрошення кафедри перед слухачами виступила начальник відділу змісту освіти і організації освітнього процесу Директорату професійної освіти МОН України Катерина Мірошніченко.

Вручено нашу ПОДЯКУ директору Київського професійного ліцею будівництва і комунального господарства І. В. Хоменку за сприяння, творчий підхід, високий професіоналізм та чуйне ставлення до слухачів при проведенні семінарів-практикумів із ознайомлення та впровадження інноваційного педагогічного досвіду в освітній процес закладів професійно-технічної освіти міста Києва у 2019 навчальному році.

Профтехосвітяни Вінницької, Волинської, Дніпропетровської, Житомирської, Кіровоградської, Київської, Полтавської, Херсонської та м. Києва висловили ПОДЯКУ кафедрі за отримані враження, удосконалені компетенції та чуйне ставлення. Успішної вам роботи, дорогі випускники!