"Університет   менеджменту  освіти" та регіональні  навчальні  заклади  післядипломної   освіти   надіслали  листи-звернення  до  державних  органів  влади

"Університет менеджменту освіти" та регіональні навчальні заклади післядипломної освіти надіслали листи-звернення до державних органів влади

Відстоючи права освітян та науковців при формуванні державного бюджету на 2016 рік, ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» Національної академії педагогічних наук України, Всеукраїнська громадська організація “Консорціум закладів післядипломної освіти” а також регіональні навчальні заклади післядипломної освіти надіслали відповідні листи-звернення до державних органів влади.

Наводимо лише деякі з них:

Лист від УМО Прем’єр-міністру України Яценюку А.П.

Лист від «Консорціуму закладів післядипломної освіти» Голові Верховної Ради України Гройсману В.Г.

Лист від вчителів Полтавщини Голові Верховної Ради України Гройсману В.Г.

Лист від «Херсонської академії неперервної освіти» до Верховної Ради України