Університет менеджменту освіти НАПН України – керівникам і консультантам новостворених Центрів професійного розвитку педагогічних працівників

На виконання Постанови КМУ від 29 липня 2020р. № 672 Про затвердження Положення про центр професійного розвитку педагогічних працівників у ДЗВО «Університет менеджменту освіти» Національної академії педагогічних наук уперше в Україні стартувало підвищення кваліфікації консультантів – відбувся вебінар "Функції і ролі консультантів Центрів професійного розвитку педагогічних працівників".

Зареєструвалося на платформі Українського відкритого університету післядипломної освіти, що забезпечує неформальну післядипломну освіту, понад 600 осіб, а через день було зафіксовано вже понад 2000 переглядів заходу.

Організатори: #Університет_менеджменту_освіти #Національна_академія_педагогічних_наук_України #Центральний_інститут_післядипломної_освіти #кафедра_філософії_і_освіти_дорослих #Український_відкритий_університет_післядипломної_освіти

Багаторічний досвід підвищення кваліфікації методистів установ і закладів різних типів і рівнів, партнерська взаємодія з ними в освітньому просторі України дозволила нам швидко відреагувати на трансформаційні зміни, що відбуваються зараз, і запропонувати варіативні програми підвищення кваліфікації від 2-х до 150-ти годин. Консультування, фасилітація, супервізія, цифровізація професійного розвитку – теорія для практиків та сучасні технології. Таке проблемне поле вебінару. Також були дані відповіді на запитання учасників.

Спікери вебінару: професори М.О. Кириченко, Т.М. Сорочан, доценти Я.Л. Швень, М.В. Ілляхова. Модератор – О.В. Просіна

#підвищення_кваліфікації #Центри_професійного_розвитку #консультанти #професійний_розвиток