Університет менеджменту освіти виступив співорганізатором щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець»

21-22 червня 2016 року ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» Національної академії педагогічних наук виступив співорганізатором щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» між Апаратом Верховної Ради України, Адміністрацією Президента України, Секретаріатом Кабінету Міністрів України, міністерствами, іншими державними органами.

21 червня викладачами університету − Н.Г. Діденко, завідувачем кафедри державної служби та менеджменту освіти, доктором наук з державного управління, професором, О.О. Нежинською, кандидатом психологічних наук, доцентом кафедри психології управління, М.В. Пахомовою, старшим викладачем кафедри державної служби та менеджменту освіти, − проведено семінар з підвищення кваліфікації учасників ІІ туру Конкурсу з теми «Комунікація і взаємодія як ключові компетентності державного службовця».

Проведені заняття мали практико-зорієнтований характер. Учасники мали змогу не лише збагатитися новими знаннями, але й практично відпрацювати теоретичний матеріал, сформувати моделі успішних комунікацій, визначити найтиповіші комунікаційні бар’єри, взяти участь у дискусіях та міні-тренінгу з коучингових технологій.

22 червня М.О. Кириченко, перший проректор-проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи, кандидат педагогічних наук, професор та Н.Г. Діденко, завідувач кафедри державної служби та менеджменту освіти працювали у складі журі Конкурсу, де визначили переможців у 3 номінаціях.

Щиро вітаємо переможців Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець»! Бажаємо наснаги, професійних злетів та перемог! Віримо, що сучасні державні службовці – то потужний потенціал для  поступу державної служби України!