Університет менеджменту освіти вітає переможців Сьомого всеукраїнського конкурсу на кращу науково-методичну розробку в системі  післядипломної педагогічної освіти у 2015 році

Університет менеджменту освіти вітає переможців Сьомого всеукраїнського конкурсу на кращу науково-методичну розробку в системі післядипломної педагогічної освіти у 2015 році

Відповідно до рішення науково-методичної ради Університету менеджменту освіти (протокол № 6 від 25 червня 2015 р.), на засіданні якої відбулося підведення  підсумків Сьомого всеукраїнського конкурсу науково-методичних розробок у системі ППО, ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» та конкурсне журі висловлюють подяку всім авторам і ректорам (директорам) інститутів (академій) ППО за участь у конкурсі, за вагомий внесок у науково-методичне забезпечення в галузі післядипломної педагогічної освіти, а також вітає учасників та переможців конкурсу.

Цього року на конкурс надійшло 44 науково-методичні розробки з 12 областей України. Результати проведення цього заходу сьомий рік поспіль дають позитивні відгуки його учасників. З року в рік географія конкурсу поширюється, зростає різноманітність тематичного спрямування, практична значущість, якість наповнення  й естетизм оформлення робіт, що підкреслює важливість таких заходів та необхідність подальшого розвитку цього напряму в межах Консорціуму закладів післядипломної освіти.

Дипломами переможців конкурсу нагороджуються:

1. У номінації «Навчально-методичний посібник»:

• І місце – Ніраз Ю. В., Данилів Б. М. «Методичні розробки уроків курсу за вибором “Визначні постаті України”, 10 клас» (Тернопільська обл.);
  • ІІ місце – Войцях Т. В. «Ігрові технології як інструмент профілактичної роботи спеціалістів психологічної служби закладів освіти» (Черкаська обл.);
  • ІІІ місце – Аносова А. В., Качуровська О. Е., Колесова Г. В., Колісник С. А., Кудько Т. П., Лавровська С. М., Левчук С. С., Лисенко О. А., Максимова Н. А., Некраш Л. М., Патківська Н. О., Пахаленко І. А., Пєтушкова Л. А., Поліщук М. А., Правдива О. А., Прищепа Т. І., Садковська Н. С., Скобель-Нарольська Л. С., Смірнова О. Ю., Форноляк І. В., Чикунова І. В.  «Психологічний супровід навчання і виховання учнів молодшого шкільного віку» (Київська обл.).

2. У номінації «Спецкурси»:

• І місце – Литвиненко О. І., Мазаєва К. В. «Методологія природознавчих екскурсій на базі природно-заповідного фонду Херсонщини (аутекологічний аспект з елементами дем- та синекології)» (Херсонська обл.);
  • ІІ місце – Бугайчук Н. В., Устименко В. М., Поліщук О. В., Мірошниченко І. С. «Використання можливостей Інтернет-технологій у виховній роботі загальноосвітнього навчального закладу» (Черкаська обл.).

3. У номінації «Електронні ресурси навчання»:

•  І місце – Гусєва Н. М.,  Савіч  І. О. «Підвищення  професійної  компетентності вчителів-природничників засобами інформаційно-комунікаційних технологій» (Запорізька обл.);
  •  ІІ місце – Покришень Д. А. «Електронний навчальний посібник “Інформаційні технології”» (Чернігівська обл.).

Дипломами лауреатів конкурсу нагороджуються :

1. За вагомий внесок у формування патріотизму та національної свідомості школярів:

•  Добровольська Л. Н. «Підготовка вчителів початкових класів до формування патріотизму та національної гідності молодших школярів засобами творчої спадщини Т. Г. Шевченка» (Черкаська обл.);
  •  Сєрих Л. В. «Мистецька спадщина Сумщини як засіб формування національної свідомості школярів» (Сумська обл.).

2. За змістовність та актуальність конкурсної розробки:

•  Смирнова М. Є. «Збірник навчально-методичних матеріалів для проведення занять з керівниками навчальних закладів на курсах підвищення кваліфікації (схеми, таблиці, тести, педагогічні ситуації)» (Харківська обл.);
  •  Королюк С. В., Устименко Т. А., Резніченко З. В., Гавриш Р. Л., Лебедик М. П., Водолазська Т. В., Жара Н. М. «Менеджмент розвитку сучасного ЗНЗ: взаємозв’язок теорії і практики» (Полтавська обл.).

3. За активність та ініціативність:

•  Аносова А. В.  «Комунікативна культура в сучасній педагогічній практиці» (Київська обл.).

Дипломами за активну участь у конкурсі нагороджуються такі обласні інститути (академії) ППО: Запорізький ОІППО, Івано-Франківський ОІППО, Київський ОІПОПК, Полтавський ОІППО ім.. М. Остроградського, Рівненський ОІППО, Сумський ОІППО, Тернопільський ОКІППО, Харківська Академія неперервної освіти, Хмельницький ОІПО, Херсонська Академія неперервної освіти, Черкаський ОІПОПП, Чернігівський ОІППО ім. К. Д. Ушинського.

Усі учасники конкурсу отримають сертифікати Університету менеджменту освіти. Конкурсні роботи переможців будуть надруковані відповідно до Положення про конкурс на кращу науково-методичну розробку в системі післядипломної педагогічної освіти.