УПРАВЛІНСЬКІ КОМПЕТЕНТНОСТІ КЕРІВНИКАМ ОБЛАСНИХ НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНИХ ЦЕНТРІВ ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ

12 – 16 листопада 2018 р. у Центральному інституті післядипломної освіти Університету відбувся ІІІ (заключний) етап курсів підвищення кваліфікації директорів (заступників) та методистів обласних Навчально-(науково) методичних центрів (кабінетів) професійно-технічної освіти (куратор-тьютор – доктор педагогічних наук, професор  Л.М. Сергеєва, староста –  В.В. Брезіцька, заступник директора НМК ПТО у Київській області).

Перед слухачами виступили: директор Генерального директорату професійної освіти МОН України, кандидат наук з державного управління І.В. Шумик, директор департаменту професійної освіти МОН України М.С. Кучинський, заступник директора департаменту професійної освіти МОН України К.Б. Мірошніченко, експерт Генерального директорату професійної освіти Ю.І. Кравець, експерт міжнародного проекту програми U-LEAD, кандидат педагогічних наук  Г.Г. Русанов.

Комісія (голова – доктор наук з державного управління, професор  Т.О. Лукіна) відзначила високий рівень виконаних робіт та рекомендувала до участі в університетському конкурсі випускні  роботи  слухачів: Ладижець І.М., заступника директора НМЦ ПТО у Закарпатській області, Микитюк С.М., директора НМЦ ПТО у Чернівецькій області, Парфенюк З.І., директора НМЦ ПТО у Волинській області, Бєлової Н.О., методиста МНЦ ПТО у Донецькій області, Мищенко Т.М., методиста МНЦ ПТО у Луганській області, Потапової К.В., методиста МНЦ ПТО у Закарпатській області, Баранівської Л.І., методиста МНЦ ПТО у Житомирській області.

Слова подяки пролунали на адресу дирекції й професорсько-викладацького складу Центрального інституту післядипломної педагогічної освіти Університету менеджменту освіти від профтехосвітян Волинської, Донецької, Закарпатської, Запорізької, Житомирської, Івано-Франківськї, Київської, Луганської, Полтавської, Черкаської, Чернівецької, Чернігівської, Херсонської областей та міста Києва.