УПРОВАДЖЕННЯ ОСВІТНІХ ІННОВАЦІЙ У СИСТЕМІ ПРОФЕСІЙНОГО НАВЧАННЯ ДЕРЖАВНИХ СЛУЖБОВЦІВ

Biдповідно до рішення конкурсної комісії від 12 жовтня 2021 року щодо проведення конкурсу «Кращі практики впровадження освітніх інновацій у системі професійного навчання державних службовців, голів місцевих державних адміністрацій, їх перших заступників та заступників, посадових осіб місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад» наказом Національного агентства України з питань державної служби від 21.10.2021 №169-21 затверджено результати конкурсу у 2021 році.

У номінації «Підвищення кваліфікації посадових oci6 місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад» друге місце присуджено Державному закладу вищої освіти «Університет менеджменту освіти» НАПН України.

Щиро вітаємо колектив авторів освітньої інноваційної практики «Дисемінація інновацій у підвищенні кваліфікації менеджера освіти з розбудови систем якості загальної середньої освіти»Зою Рябову, завідувачку кафедри менеджменту освіти та права Центрального інституту післядипломної освіти Університету, доктора педагогічних наук, професора; Ларису Оліфіру, заступницю директора з навчальної роботи Центрального інституту післядипломної освіти Університету, кандидата педагогічних наук, доцента; Надію Любченко, кандидата педагогічних наук, доцента з перемогою.

Зичимо колегам і колективу Державному закладу вищої освіти «Університет менеджменту освіти» НАПН України нових звершень на ниві української науки і освіти!