Успішно завершено ІІІ заліковий етап курсів підвищення кваліфікації

З 12 по 16 жовтня 2015 р. у Центральному інституті післядипломної педагогічної освіти ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» НАПН України успішно пройшли ІІІ заліковий етап курсів підвищення кваліфікації слухачі категорій: «керівники (резерв керівників), заступники директорів експериментальних дошкільних навчальних закладів, навчально-виховних комплексів «дитячий садок-школа», навчально-курсових і міжшкільних навчально-виробничих комбінатів», «офіцери-вихователі ліцеїв з посиленою військово-фізичною підготовкою», «методисти районних (міських) методичних кабінетів з мов та літератур», «науково-педагогічні працівники ВНЗ ІІІ–ІV рівнів акредитації», «завідувачі кафедр ВНЗ ІІІ–ІV рівнів акредитації», «заступники директорів з навчально-виховної роботи та соціальних питань ПТНЗ», «спеціалісти відділів (управлінь) освіти районних держадміністрацій та міськвиконкомів», «методисти ПТНЗ».

Результатом підвищення кваліфікації слухачів був успішно зданий залік та захищені випускні роботи з напрямів діяльності закладів освіти, що пов’язані з професійною діяльністю та практикою.

По закінченню залікового контролю слухачі отримали свідоцтва про підвищення кваліфікації державного зразка.