УСПІШНО ЗАВЕРШЕНО НАВЧАННЯ НА КУРСАХ В ЦІПО

У вересні 2021 року у Центральному інституті післядипломної освіти ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України успішно завершили навчання на курсах та отримали документи про підвищення кваліфікації 436 слухачів (410 осібза державним замовленням, 26 осіб – за кошти фізичних і юридичних осіб). Зокрема за такими напрямами:

• Керівні та науково-педагогічні працівники закладів вищої освіти – 115 осіб.
  • Керівні та науково-педагогічні працівники закладів післядипломної педагогічної освіти – 25 осіб.
  • Керівні та педагогічні працівники закладів фахової передвищої освіти – 47 осіб.
  • Керівні та педагогічні працівники закладів професійної (професійно-технічної) освіти – 106 осіб.
  • Керівні та педагогічні працівники закладів загальної середньої освіти – 96 осіб.
  • Керівні та педагогічні працівники центрів професійного розвитку педагогічних працівників – 21 особа.
  • Керівні, педагогічні та науково-педагогічні працівники закладів освіти –26 осіб.

У процесі навчання слухачі в повному обсязі опанували освітньо-професійні програми, обмінялись досвідом, інноваційними практиками та обговорили актуальні проблеми освітньої діяльності.

Під час публічного захисту випускних (підсумкових) робіт слухачі успішно презентували свої творчі напрацювання та продемонстрували компетентності, набуті й удосконалені на курсах підвищення кваліфікації.

Вітаємо слухачів і викладачів кафедр, які упродовж курсів підвищення кваліфікації супроводжували освітній процес, із такою чудовою подією та бажаємо подальших успіхів у професійній діяльності!