Вдячність педагогічним колективам Київських ЗПТО

Напередодні професійного свята Дня працівника освіти науково-педагогічні працівники кафедри професійної і вищої освіти ЦІПО заступник завідувача кафедри к.п.н., доцент кафедри Вікторія Купрієвич і кандидат технічних наук, доцент Ольга Пащенко взяли участь в організаційно-методичних заходах закладів професійно-технічної освіти, де вручили ПОДЯКИ освіти за сприяння, творчий підхід, високий професіоналізм та чуйне ставлення до слухачів при проведенні семінарів-практикумів із ознайомлення та впровадження інноваційного педагогічного досвіду в освітній процес закладів професійно-технічної освіти міста Києва у 2019 навчальному році директору ДНЗ "Центр професійної освіти інформаційних технологій, поліграфії та дизайну міста Києва" Аллі Гончаренко, директору Київського вищого професійного училища водного транспорту Валерію Гаврилюку та заступнику директора ДНЗ "Київський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою" Ладі Волошковій.