ВЕКТОР ОСОБИСТІСНОГО РОЗВИТКУ КЕРІВНИХ КАДРІВ ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ

Формування сучасного освітнього середовища, що забезпечує науковість, інноваційність, доступність, прозорість, відкритість освітнього процесу є концептуальним завданням сучасної післядипломної педагогічної освіти.

Слухачі курсів підвищення кваліфікації категорій «Новопризначені заступники директорів закладів професійної (професійно-технічної) освіти з навчально-виховної роботи» (куратор-тьютор – старший викладач В.О. Купрієвич) та «Заступники директорів закладів професійної (професійно-технічної) освіти з навчально-виробничої роботи» (куратор-тьютор – доцент О. В. Пащенко) із Донецької, Івано-Франківської, Закарпатської, Одеської, Полтавської, Луганської, Харківської, Херсонської, Чернігівської областей успішно завершили І етап навчальної програми за очно-дистанційною формою навчання.

Провідними подіями стали: зустріч слухачів із начальником відділу взаємодії з соціальними партнерами та виробництвом Департаменту професійної освіти Міністерства освіти і науки України С.П. Коваленко, виїзне заняття на базі Київського вищого професійного училища швейного та перукарського мистецтва  (директор Н.А. Горбатюк), у програмі якого проведення майстер-класу з кулінарного, швейного та перукарського мистецтва, міні-тренінгу щодо виявлення дітей «групи ризику», тематичні дискусії, семінари-практикуми, практичні заняття, проведені доктором наук з державного управління, професором Т.О. Лукіною та доктором педагогічних наук, професором Л.М. Сергеєвою.

Всі слухачі безоплатно отримали навчальні посібники з управління.