ВЕРНІСАЖ  ПЕДАГОГІЧНОЇ  ТВОРЧОСТІ  СТОЛИЧНОЇ ПРОФТЕХОСВІТИ

ВЕРНІСАЖ ПЕДАГОГІЧНОЇ ТВОРЧОСТІ СТОЛИЧНОЇ ПРОФТЕХОСВІТИ

14 березня 2016 р. у Київському Будинку вчителя відбувся загальноміський методичний захід столичної профтехосвіти «Вернісаж педагогічної творчості» за  темою «Креативний педагог – шлях до відкриття світу інноваційних  можливостей».

У журі конкурсу взяли участь науково-педагогічні працівники кафедри державної служби і менеджменту освіти ЦІППО
 Університету менеджменту освіти доктор педагогічних наук, професор Лариса Сергеєва, кандидати педагогічних наук, доценти Юрій Красильник і Надія Любченко, доцент кафедри університетської освіти і права, кандидат педагогічних наук Алевтина Молчанова.

Переможцями педагогічних батлів кращих інноваційних освітніх проектів у номінаціях стали:

• «Нестандартні підходи до організації інноваційної діяльності ПТНЗ: оновлення змісту освіти та пошук нових форм організації навчально-виробничого процесу» І місце посіли Київське вище професійне училище швейного та перукарського мистецтва (директор Н. Горбатюк) за проект «Інтерактивність – основа модернізації форм статутної діяльності»;
  • «Використання сучасних інтерактивних освітніх технологій у навчально-виробничому процесі» – Вище професійне училище № 33 м. Києва (директор П. Наконечний) за проект «Віртуальна реальність – шлях до реальної віртуальності на уроках англійської мови, української мови та літератури»;
  • «Результативність упровадження науково-методичної, пошукової та дослідницько-експериментальної роботи ПТНЗ» – ДНЗ "Центр професійної освіти технологій та дизайну м. Києва" (директор О. Сидоренко) за проект «Формування національної свідомості через традиції української кухні»;
  • «Сучасні форми організації військово-патріотичного, волонтерського та національного виховання молоді у професійно-технічних навчальних закладах» – ДНЗ "Київський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою" (директор В. Петрович) за проект «Небесна Сотня»: книга-реквієм».

Переможців і лауреатів привітали М.  Кучинський,  заступник директора – начальник  управління професійної освіти Департаменту освіти і науки, молоді та спорту  виконавчого органу Київської міської ради (КМДА), Н. Ничкало, академік-секретар Відділення професійної освіти і освіти дорослих Національної академії педагогічних наук України, доктор педагогічних наук, професор, дійсний член НАПН України,  С. Коваленко, начальник відділу взаємодії із соціальними партнерами  і виробництвом департаменту професійно-технічної освіти Міністерства освіти і науки України.