Відбулася Науково-практична конференція «Трансформація системи підвищення кваліфікації педагогічних кадрів в умовах відкритої освіти»

7-8 червня 2019 року на базі Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М. В. Остроградського відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Трансформація системи підвищення кваліфікації педагогічних кадрів в умовах відкритої освіти», яка була організована ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» НАПН України та ВГО «Консорціум закладів післядипломної освіти». Учасниками заходу були керівники обласних закладів післядипломної освіти України. Від ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» участь взяли: ректор,  член-кореспондент Академії наук вищої освіти України, доктор філософії Микола Кириченко; голова консорціуму закладів післядипломної освіти, доктор педагогічних наук, професор, дійсний член (академік) НАПН України, заслужений працівник освіти України Віктор Олійник; в. о. першого проректора УМО, доктор педагогічних наук, професор, заслужений працівник освіти України Наталія Клокар; проректор з цифровізації освітньо-наукової діяльності, доктор педагогічних наук, професор, член-кореспондент НАПН України Олег Спірін; директор ЦІПО, доктор педагогічних наук,  професор Тамара Сорочан; заступник директора ЦІПО з дистанційного навчання, доктор педагогічних наук, професор Любов Карташова; кандидат педагогічних наук, завідувач кафедри відкритих освітніх систем та інформаційно-комунікаційних технологій Касьян Сергій. Інститут інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України було представлено директором, доктором технічних наук, професором, дійсним членом (академіком) НАПН України Валерієм Биковим.

На пленарному засіданні з вітальним словом  виступили ректор Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М. В. Остроградського Віталій Зелюк та ректор ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» Микола Кириченко.

У цілому тематика конференції була присвячена перегляду та аналітичному огляду комп’ютерно-технологічної платформи відкритої післядипломної освіти ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» та технологіям створення віртуального середовища.

Учасники заходу також обговорили актуальні питання реформування післядипломної освіти, організацію навчання педагогів в Українському відкритому університеті післядипломної освіти, роль цифровізації суспільства в розвитку технологій навчання. В рамках культурної програми учасники конференції відвідали Полтавський ГЗК і один із сучасних закладів освіти № 1 в Горішніх плавнях.