Відбулася Всеукраїнська ювілейна науково-практична інтернет-конференція «Гуманізація освітнього процесу в контексті педагогічної спадщини В.О. Сухомлинського»

20 вересня 2018 року відбулася Всеукраїнська ювілейна науково-практична інтернет-конференція«Гуманізація освітнього процесу в контексті педагогічної спадщини В.О. Сухомлинського».

Організатор конференції кафедра педагогіки, психології та менеджменту Білоцерківського інституту неперервної професійної освіти ДВНЗ «УМО» НАПН України.

У роботі конференції взяли участь понад 100 учасників із 14 областей України (Волинської, Донецької, Дніпропетровської, Житомирської, Закарпатської, Київської, Кіровоградської, Луганської, Одеської, Полтавської, Рівненської, Сумської Чернігівської, Черкаської), з них 5 кандидати наук, керівники та методисти навчально-методичних центрів, керівники та педагогічні працівники закладів професійної (професійно-технічної) освіти, аспіранти, фахівці в галузі навчання дорослих.

Мета конференції: створення комунікативного середовища для ефективного обміну педагогічним досвідом використання педагогічної спадщини Василя Олександровича Сухомлинського у освітньому середовищі сучасних закладів професійної (професійно-технічної) освіти.

За результатами роботи конференції ухвалено:

1. Відмітити значний інтерес до проблематики заходу з боку закладів освіти, високий рівень практичної значущості досліджень, які представлені в доповідях учасників.

2. Рекомендувати учасникам конференції за результатами доповідей підготувати статті та подати до збірника матеріалів конференції: «Гуманізація освітнього процесу в контексті педагогічної спадщини В.О. Сухомлинського».

3. Сприяти впровадженню теоретичних і практичних результатів учасників конференції у практику інституту.

4. Продовжити виконання кафедральної теми НДР «Умови розвитку психолого-педагогічної компетентності педагогічних працівників системи неперервної професійної освіти»