Робочий візит делегації УМО до Гуманітарно-природничого Університету імені Яна Длугоша  (Республіка Польща)

Робочий візит делегації УМО до Гуманітарно-природничого Університету імені Яна Длугоша (Республіка Польща)

21 - 22 вересня 2018 року делегація Університету менеджменту освіти у складі ректора Університету Миколи Олексійовича Кириченка, професора кафедри педагогіки, управління та адміністрування Віктора Антоновича Гладуша, завідувача кафедри психології управління Олени Іванівни Бондарчук, завідувача кафедри економіки, підприємництва та менеджменту Тетяни Іванівни Бурлаєнко та першого проректора Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені М.В. Остроградського Наталії Віталіївни Корягіної здійснила робочий візит до Гуманітарно-природничого Університету імені Яна Длугоша (м. Ченстохова, Республіка Польща).
В ході візиту відбулася робоча зустріч керівництва двох Університетів, на якій обговорено проведення заходів подальшої співпраці, яка вже триває більше 3 років.
Крім того, українські вчені взяли активну участь у XIII Міжнародній науковій конференції «Між свободою та конформізмом – 100-річчя польської педагогіки у відродженій державі», яка проходила на базі Університету імені Яна Длугоша, де презентували свої наукові напрацювання за темами:
М.О. Кириченко − «Формування цінностей он-лайн культури в дискурсивному просторі віртуальної реальності»;
В. А. Гладуш − «Дидактична система В. Оконя в педагогіці вищої школи»;
Т. І. Бурлаєнко − «Інноваційна модель підвищення якості освіти в контексті освіти майбутніх менеджерів освіти»;
О. І Бондарчук − «Суб'єктивне благополуччя педагога як показник його внутрішньої свободи».

В ході візиту делегація УМО відвідала всесвітньо відомий Ясногорський монастир.

Робочий візит пройшов у діловій та творчій атмосфері.

• Перед початком Конференції.
  • Виступ ректора М.О. Кириченка на Конференції.
  • З ректором Гуманітарно-природничого Університету імені Яна Длугоша (м. Ченстохова, Республіка Польща) Анною Випич-Гавронською.
  • Під час робочої зустрічі ректорів Університетів.
  • Члени робочої делегації УМО на Конференції.
  • Делегація УМО в історичній бібліотеці Ясногорського монастиря в м. Ченстохова.