09 січня 2020 року за підтримки ректора ДЗВО «УМО» НАПН України Миколи Кириченка та завідувача кафедри філософії і освіти дорослих Ольги Просіної відбулася зустріч співробітників Університету з відомою американською піаністкою, доктором музичних мистецтв Каліфорнійського державного університету Станіслауса Сарою Чен (м. Терлок, Каліфорнія, США). У зустрічі приймали участь ректор ДЗВО «УМО» НАПН України Микола Кириченко, директор ЦІПО Тамара Сорочан, завідувач кафедри філософії і освіти дорослих Ольга Просіна, завідувач відділу міжнародного співробітництва Оксана Ковтун.

Під час зустрічі обговорили питання виховання духовної особистості в системі формальної та інформальної освіти, окреслили плани на майбутню співпрацю.

В рамках проєкту професійного розвитку «Освітня толока», було проведено зустріч ректора ДЗВО «УМО» НАПН України М Кириченка та професора Сари Чен з учасниками заходу,  який об'єднав творчих, активних освітян із 17 регіонів України. У ході бесіди обговорили специфіку викладання гуманітарних дисциплін в американських та українських освітніх закладах.