Відбулася зустріч співробітників Університету з відомою американською піаністкою, доктором музичних мистецтв Каліфорнійського державного університету Станіслауса Сарою Чен

09 січня 2020 року за підтримки ректора ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України Миколи Кириченка та завідувача кафедри філософії і освіти дорослих Ольги Просіної відбулася зустріч співробітників Університету з відомою американською піаністкою, доктором музичних мистецтв Каліфорнійського державного університету Станіслауса Сарою Чен (м. Терлок, Каліфорнія, США). У зустрічі приймали участь ректор Університету Микола Кириченко, директор ЦІПО Тамара Сорочан, завідувач кафедри філософії і освіти дорослих Ольга Просіна, завідувач відділу міжнародного співробітництва Оксана Ковтун.

Під час зустрічі обговорили питання виховання духовної особистості в системі формальної та інформальної освіти, окреслили плани на майбутню співпрацю.

В рамках проєкту професійного розвитку «Освітня толока», було проведено зустріч ректора Миколи Кириченка та професора Сари Чен з учасниками заходу,  який об'єднав творчих, активних освітян із 17 регіонів України. У ході бесіди обговорили специфіку викладання гуманітарних дисциплін в американських та українських освітніх закладах.