ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ  РАЗОВОЇ СПЕЦІАЛІЗОВАНОЇ ВЧЕНОЇ РАДИ  ДФ 26.455.011

ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ РАЗОВОЇ СПЕЦІАЛІЗОВАНОЇ ВЧЕНОЇ РАДИ ДФ 26.455.011

27 січня 2022 року в спеціалізованій вченій раді ДФ 26.455.011з правом прийняття до розгляду та проведення разового захисту дисертації, під головуванням доктора педагогічних наук, професора Т.М. Сорочан, відбувся захист дисертації на здобуття ступеня доктора філософії з галузі знань – 01 «Освіта/Педагогіка», за спеціальністю – 011 «Освітні, педагогічні науки» Зої Анатоліївни Дмитрук.

Офіційними опонентами на захисті виступили: Г.В. Луценко –доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри педагогіки, психології, соціальної роботи та менеджменту Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка; О.О. Почуєва –кандидат педагогічних наук, доцент кафедри педагогіки, іноземної філології та перекладу Харківського національного економічного університету імені Семен Кузнеця.

Рецензенти: З.В. Рябова –доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри менеджменту освіти і права Центрального інституту післядипломної освіти ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України; І.Л. Сіданіч – доктор педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри педагогіки, адміністрування і спеціальної освіти Навчально-наукового інституту менеджменту та психології ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України.