ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ  РАЗОВОЇ СПЕЦІАЛІЗОВАНОЇ ВЧЕНОЇ РАДИ  ДФ.26.455.013

ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ РАЗОВОЇ СПЕЦІАЛІЗОВАНОЇ ВЧЕНОЇ РАДИ ДФ.26.455.013

27 січня 2022 року в спеціалізованій вченій раді ДФ 26.455.013, з правом прийняття до розгляду та проведення разового захисту дисертації, під головуванням доктора педагогічних наук, професора Г.М. Романової, відбувся захист дисертації на здобуття ступеня доктора філософії з галузі знань – 01 «Освіта/Педагогіка», за спеціальністю – 011 «Освітні, педагогічні науки» Геннадія Анатолійовича Шкури.

Офіційними опонентами виступили:М.В. Гриньовадоктор педагогічних наук, професор, ректор Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка; Г.Ю. Кравченко – доктор педагогічних наук, доцент, професор кафедри педагогіки, іноземної філології та перекладу Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця.

Рецензенти: Т.М. Сорочан – доктор педагогічних наук, професор, директор Центрального інституту післядипломної освіти ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України; О.В. Просіна – кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри філософії і освіти дорослих  Центрального інституту післядипломної освіти ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України.