ВІДБУВСЯ СЕМІНАР ДЛЯ ТРЕНЕРІВ «СТВОРЕННЯ НАВЧАЛЬНОГО ОНЛАЙН-ПРОСТОРУ»

10 та 17 червня 2021 року науково-педагогічні працівники Центрального інституту післядипломної освіти ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України успішно пройшли навчання за програмою онлайн семінару «Створення навчального онлайн-простору», який був організований за підтримки Федерального міністерства освіти, науки і досліджень Австрії та OeAD. Координатором семінару виступив пан Dominik Eisenmann, а професійним та мотивуючим тренером пані Ольга Бершадська.

На воркшопах науково-педагогічні працівники спільно директоратом Центрального інституту післядипломної освіти: директором Т. М. Сорочан, заступником директора з навчальної роботи Л. М. Оліфірою, заступником директора з дистанційного навчання Л. А. Карташовою, завідувачами кафедр О.І. Бондарчук, С.П. Касьяном, З.В. Рябовою, Л.М. Сергеєвою, О.В. Просіною розглядали питання:

• Як перебудувати програму з урахуванням особливостей онлайн.
  • Які інструменти, платформи, підходи використати.
  • Що важливо врахувати, аби посилити ефективність онлайн навчання.
  • Які особливості діяльності онлайн-тренера тощо.

Два дні зустрічі були насичені новими підходами та практичними завданнями, за допомогою яких учасники отримали додаткові можливості вдосконалити свою професійну компетентність.