Відбувся Студентський Турнір на «Кубок Ректора»

Відбувся Студентський Турнір на «Кубок Ректора»

20 квітня 2018 року відбувся Студентський Турнір на «Кубок Ректора», підготовлений Клубом студентського гумору Студентської колегії УМО. В змаганнях взяли участь команди академічних груп Навчально-наукового інституту менеджменту та психології ДВНЗ «Університет менеджменту освіти»: ПБ-17Д2О майн Гот»), МОБ-17Д2Не такі як усі»), МОБ-16Д2Мадмазель»), ПБ-15/16Д2Ефект неочікуваності») та УПБ-15Д2/Д3Чотири гади і зайка»).

З урочистими привітаннями змагання відкрили Ректор ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» Микола КИРИЧЕНКО, в.о. першого проректора – проректора з науково-педагогічної та навчальної роботи Віктор ГЛАДУШ.

Змагання оцінювало авторитетне, фахове, неупереджене та справедливе журі у складі: директора Навчально-наукового інституту менеджменту та психології Олени АЛЕЙНІКОВОЇ, заступника директора ННІМП з навчально-виховної роботи Івана ПУСТОВАЛОВА; завідувача кафедри економіки, підприємництва та менеджменту Тетяни БУРЛАЄНКО; завідувача навчального відділу ННІМП Оксани ІВАНІЛОВОЇ та студентки групи УПБ-14Д1 Ольги КОДОДОВОЇ.

Перед початком виступу команд з вітальними словами до них звернулась Голова журі, директор ННІМП Олена АЛЕЙНІКОВА, якавідмітила, що Студентський Турнір покликаний знайти і відкрити нам талановитих, творчих особистостей, показати цікаві студентські колективи, сприяти розвитку творчого і інтелектуального потенціалу нашої молоді. Такі змагання мають стати яскравою незабутньою сторінкою в культурному житті нашого Інституту та Університету, служити меті взаємозбагачення, єднання та згуртованості наших студентських груп! Після привітання з нестримною гумористичною енергією почалися змагання між командами ННІМП УМО.

Студентський Турнір на «Кубок Ректора» складався з чотирьох конкурсів: «Візитка» – це конкурс в якому команди презентують себе та свою назву; «Біатлон» – конкурс під час якого представник кожної команди представляє на розсуд журі по два жарти, яке вирішує яка команда залишає конкурс, і так до останньої команди, яка і буде переможцем; «Домашнє завдання» в якому команди повинні були підготувати номер під назвою «Ретро на новий лад» (переробити на сучасний лад будь-яку казку, кінофільм тощо) та конкурс «Фінальна пісня», назва якого говорить сама за себе. Кожен конкурс мав свою особливість, проте команди дуже креативно, відповідально та з гумором підійшли до їх підготовки, що викликало сміх та оплески залу.

У запеклій боротьбі за результатами підрахунків балів по всіх конкурсах у Студентському Турнірі перемогла команда «Ефект неочікуваності» (груп ПБ-15/16Д2), яка і отримала головний приз «Кубок Ректора» та солодкий подарунок. На другому місці опинилась команда «Чотири гади і зайка» (УПБ-15Д2/Д3), яка теж отримала свою солодку винагороду, а на третьому місті – переможці минулого року команда МОБ-16Д2 – команда «Мадмазель». Інші учасники отримали заохочувальні призи за участь у змаганні, а саме головне – отримали гарний настрій та веселий запал на весь день!

«Кубок Ректора» та нагороди переможцям вручали: директор ННІМП УМО Олена Алейнікова, заступник директора ННІМП з навчально-виховної роботи Іван Пустовалов та переможці минулорічного змаганнякоманда «Мадмазель» групи МОБ-16Д2.

Щиро дякуємо організаторам та командам за чудове свято креативу, творчості та гумору, глядачам за їх підтримку та оплески, які команди отримали на свою адресу!

Сподіваємося, що Студентський Турнір на «Кубок Ректора» і надалі для учасників і глядачів буде яскравим, запальним святом душі, а традиція щорічного його проведення буде сприяти відродженню щирості, душевності і теплоти людського спілкування!