ВІДБУВСЯ ВЕБІНАР «АНАЛІЗУЄМО ЗВІТ ПРО ПЕРЕВІРКУ НА ПЛАГІАТ»

22 квітня 2021 року науково-педагогічні працівники ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України на чолі з проректором з науково-педагогічної, освітньої роботи та міжнародних зв’язків Мурановаю Н. П. стали учасниками онлайн вебінару «Аналізуємо звіт про перевірку на плагіат». Підчас вебінару було розглянуто основні аспекти звіту подібності, що формується після перевірки роботи на плагіат, надано практичні кейси та висвітлено найцікавіші запитання про перевірку тексту на плагіат та академічну доброчесність в університеті.

Захід відбувся за участі та підтримки проєкту «Ініціатива академічної доброчесності та якості освіти» - Academic IQ та компанії Unicheck Україна.

Спікер заходу - експерт з академічної доброчесності, комерційний директор Unicheck Україна Андрій Сідляренко.

Ключові аспекти вебінару:

• як синергія людини та машини дають найкращі результати перевірки на плагіат;
  • чому звіт подібності - не довідка про перевірку;
  • на які сигнали звіту подібності потрібно звертати увагу;
  • які технології використовують для пошуку текстових модифікацій.

Усі учасники заходу отримали цікаві матеріали від спікера та спеціальні промокоди.