ВИПУСКНИКАМ-БАКАЛАВРАМ СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ: «ПСИХОЛОГІЯ» ТА «МЕНЕДЖМЕНТ» ВРУЧЕНО ДИПЛОМИ

20 липня 2021 року в Навчально-науковому інституті менеджменту та психології ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України відбулося урочисте вручення дипломів здобувачам вищої освіти І (бакалаврського) рівня спеціальностей: 053 «Психологія» (освітньо-професійна програма «Психологія») та 073 «Менеджмент» (освітньо-професійна програма «Менеджмент»).

З вітальним словом виступили: ректор університету, член-кореспондент Національної академії наук вищої освіти України, доктор філософії, професор кафедри філософії і освіти дорослих Кириченко Микола Олексійович; проректор з науково-педагогічної, освітньої роботи та міжнародних зв’язків, доктор педагогічних наук, професор Муранова Наталія Петрівна; директор Навчально-наукового інституту менеджменту та психології, кандидат педагогічних наук, доцент, професор кафедри педагогіки, адміністрування і спеціальної освіти Рожнова Тетяна Євгенівна; заступник директора з науково-педагогічної та навчальної роботи, кандидат економічних наук, доцент Фещенко Олена Леонідівна. У своїх промовах виступаючі привітати випускників зі знаменною подією ‑ успішним завершенням навчання в ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України й здобуттям бакалаврських дипломів. Науковці висловили щирі слова вдячності за те, що місцем свого професійного становлення випускники обрали саме ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України. На адресу присутніх прозвучали побажання: «… міцного здоров’я і великої творчої енергії! Невпинно йти вперед, долати всі перешкоди, ніколи не здаватися! Змінюватися у світі, який зараз дуже швидко змінюється, але бути вірними собі і своїм принципам! Берегти зв’язки зі студентськими друзями, завжди допомагати один одному! Бути креативними, бути сильними, любити Україну і любити свою Альма Матер!».

Усі бакалаври отримали запрошення продовжити навчання в університеті за магістерськими програмами.

Ректор університету Кириченко Микола Олексійович вручив грамоти випускникам, які були активними членами Студентської колегії, а директор ННІМП Рожнова Тетяна Євгенівна ‑ вручила грамоти старостам випускних груп.

З вітальними промовами виступили також завідувач кафедри економіки, підприємництва та менеджменту, кандидат педагогічних наук, доцент Бурлаєнко Тетяна Іванівна; доцент кафедри, кандидат економічних наук Михайлов Анатолій Петрович; старший викладач кафедри психології та особистісного розвитку Кримлова Юлія Михайлівна. Усі виступаючі побажали випускникам щасливої долі, здійснення їхніх мрій та подальших успіхів у подальшому навчанні та працевлаштуванні.

Привітали випускників і члени Студетської колегії університету, а ректору університету Кириченку Миколі Олексійовичу та директору ННІМП Рожновій Тетяні Євгенівній вони вручили Грамоти за вагому підтримку, всебічну допомогу та сприяння розвитку студентського самоврядування університету.

Цікаво пройшла традиційна церемонія перекидання «китиць» на «конфередатках». На урочистостях ректор університету Кириченко Микола Олексійович вручив усім присутнім випускникам бакалаврські дипломи.

І на завершення свята, як завжди, безліч пам’ятних світлин на довгу згадку про незабутні студентські роки!

Щасти Вам, дорогі випускники!

Чекаємо на Вас у Приймальній комісії університету!