ВІТАННЯ З НОВИМ РОКОМ ПО КИТАЙСЬКОМУ КАЛЕНДАРЮ

1 лютого 2022 року мільйони людей в усьому світі святкували китайський Новий рік. Напередодні цього свята ректор ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України Микола Кириченко від імені колективу Університету привітав наших партнерів із Цзясінського університету Китайської Народної Республіки з Місячним новим роком Чуньцзє, що означає «свято весни».

По традиції офіційно китайці бажають щастя та всіх благ на п’ятий день нового року. Вони вважають, що саме цей день знаменує собою початок місячного нового року та приходить весна.

Так зробили і наші партнери з Китаю, надіславши колективу Університету привітання від Віце-Президента університету пані Чжанг Чи, яка подякувала за шану та увагу до їхнього свята.

Святкування Нового року – найкращий час для примирення, забуття всіх образ і щирих побажань один одному, миру і щастя, а також плідної співпраці задля зміцнення дружніх зв’язків між ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України та Цзясінським університетом.