Впровадження нової особистісно орієнтованої освітньої парадигми

Випусковою кафедрою професійної і вищої освіти ЦІПО здійснено традиційно успішний випуск слухачів курсів підвищення кваліфікації (категорії: директори ЗПТО, тьютор-куратор к.п.н., доцент кафедри Вікторія Купрієвич, староста — Маланчак Леся, директор ДПТНЗ «Красилівський професійний ліцей» Хмельницької обл. та завідувачі відділень коледжів, технікумів, тьютор-куратор к.і.н., доцент кафедри Інна Отамась, староста —Валентина Чернявська, завідувач технологічним відділенням Кропивницького коледжу харчування та торгівлі).

Слухачі курсів із коледжів Дніпропетровської, Житомирської, Кіровоградської, Київської та Луганської областей та профтехосвітяни  із Дніпропетровської, Івано-Франківської, Луганської, Полтавської, Рівненської, Харківської, Херсонської, Хмельницької та Чернігівської області висловили подяку за виправдані очікування та відзначили суттєві зміни до підходів освітнього процесу КПП, що сприяють розвитку професійної мобільності та творчого потенціалу керівник кадрів професійної та фахової перед вищої освіти.

Відбувся семінар-практикум на базі Київського професійно-педагогічного коледжу імені Антона Макаренка, директору коледжу О.І. Щербак вручено сертифікат партнера кафедри як свідоцтво багаторічної плідної співпраці.

На запрошення кафедри перед слухачами виступила начальник відділу змісту освіти і організації освітнього процесу Директорату професійної освіти МОН України Катерина Мірошніченко.