Всеукраїнська  науково-практична Інтернет-конференція до 40-річчя від дня утворення БІНПО

Всеукраїнська науково-практична Інтернет-конференція до 40-річчя від дня утворення БІНПО

Білоцерківському інституту неперервної професійної освіти ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» у 2019 році виповнилося 40 років. З нагоди цієї знаменної події  27 лютого 2019 року відбулася Всеукраїнська  науково-практична Інтернет-конференція «Проблеми і перспективи розвитку професійної компетентності працівників системи професійної освіти в умовах реформування освітньої галузі (до 40-річчя від дня утворення БІНПО)».

Конференція була спрямована на обговорення проблем та перспектив розвитку професійної компетентності працівників системи професійної освіти в контексті  модернізація системи неперервної освіти та 40-річної історії їх розробки Білоцерківським інститутом неперервної професійної освіти ДВНЗ «Університет менеджменту освіти».

До оргкомітету конференції надійшло 130 тез доповідей від педагогів вітчизняних та зарубіжних навчальних закладів та організацій, яких поєднує тривала плідна співпраця з колективом Інституту.

З вітальним словом виступив директор інституту, кандидат історичних наук, доцент Ситніков Олександр Пантелійович. Ретроспективу діяльності Інституту надала у своїй доповіді «40 років на шляху розвитку професійної освіти» Заславська Світлана Ігнатівна, заступник директора БІНПО  з навчальної роботи, кандидат технічних наук, доцент.

Гладуш Віктор Антонович, доктор педагогічних наук, професор вручив нагороди педагогічним працівникам Інституту.

Від Білоцерківської міської ради з привітанням виступила в.о. начальника управління освіти та науки Баранова В.А.

До вітання колективу Інституту приєдналися наші колеги з Казахстану (Филія АО НЦПК «Өрлеу» «Інститут підвищення кваліфікації педагогічних працівників Жамбильської області» м. Тараз.

Про перспективи співпраці з колективом Інституту висловилися  Оліфіра Лариса Миколаївна, заступник директора з навчальної роботи Центрального інституту післядипломної освіти ДВНЗ «Університет менеджменту освіти», кандидат педагогічних  наук, доцент та Алейнікова Олена Володимирівна, директор Навчально – наукового  інституту менеджменту та психології  ДВНЗ «Університет менеджменту освіти», доктор  наук з державного управління, професор.

У роботі конференції взяли участь слухачі групи підвищення кваліфікації керівних та педагогічних працівників обласних навчально (науково)-методичних центрів (кабінетів)  професійно-технічної освіти (директори, заступники директорів, методисти)    на базі ЦІППО ДВНЗ "Університет менеджменту освіти" НАПН України. З них виступали: Гончаров Едуард В’ячеславович, директор Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Донецькій області; Гріненко Віктор Володимирович, директор Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Чернігівській області; Слюсарєва Ольга Володимирівна,  директор Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Закарпатській області.

Підключалися з привітаннями та доповідями у режимі он-лайн директори та заступники директорів, методисти НМЦ ПТО Волинської,  Дніпропетровської,  Луганської, Миколаївської, Полтавської, Рівненської, Сумської, Харківської, Черкаської областей.

Зворушливими були привітання від наших земляків: Грядущого Бориса Абрамовича, голови наглядової ради акціонерного товариства «Науково-дослідний інститут гірничої механіки імені М.М.Федорова»,  академіка НАН України, доктора технічних наук, професора, Героя України та Поспєлової Тетяни Вадимівни, професора  кафедри управління Факультету інформаційних технологій та управління Київського університету імені Бориса Грінченка, доктора наук з державного управління, доцента.

Підводячи підсумки конференції, Гладуш Віктор Антонович побажав науковцям Білоцерківського інституту неперервної професійної освіти творчих успіхів.