ЗАПРОШУЄМО НА КРУГЛИЙ СТІЛ «УПРАВЛІННЯ МАРКЕТИНГОВИМИ КОМУНІКАЦІЯМИ ЗАКЛАДУ ОСВІТИ: КУРС НА МІЖНАРОДНУ ВЗАЄМОДІЮ»

15 жовтня 2021 року о 12-00 науково-педагогічними працівниками кафедри педагогіки, адміністрування і спеціальної освіти ННІМП ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України в рамках роботи 38 Міжнародної спеціалізованої виставки «Освіта та кар'єра – 2021» буде проведений онлайн круглий стіл за темою: «Управління маркетинговими комунікаціями закладу освіти: курс на міжнародну взаємодію».

Основні спікери:

• Кириченко Микола Олексійович – ректор ДЗВО «Університет менеджменту освіти», член-кореспондент Національної академії наук вищої освіти України, доктор філософії, професор кафедри філософії і освіти дорослих;
  • Муранова Наталія Петрівна – проректор з науково-педагогічної, освітньої роботи та міжнародних зв’язків ДЗВО «Університет менеджменту освіти», доктор педагогічних наук, професор;
  • Киричок Оксана Валентинівна – проректор з академічного розвитку Caspian University (Казахстан), Phd.
  • Рожнова Тетяна Євгенівна – директор ННІМП ДЗВО «Університет менеджменту освіти», кандидат педагогічних наук, доцент, професор кафедри педагогіки, адміністрування і спеціальної освіти;
  • Сіданіч Ірина Леонідівна – завідувач кафедри педагогіки, адміністрування і спеціальної освіти ННІМП ДЗВО «Університет менеджменту освіти» , доктор педагогічних наук, доцент;
  • Тимошко Ганна Миколаївна – професор кафедри педагогіки, адміністрування і спеціальної освіти ННІМП ДЗВО «Університет менеджменту освіти» (Україна), доктор педагогічних наук, професор.
  • Приходькіна Наталія Олексіївна – професор кафедри педагогіки, адміністрування і спеціальної освіти ННІМП ДЗВО «Університет менеджменту освіти», доктор педагогічних наук, доцент.
  • Махиня Тетяна Анатоліївна – професор кафедри педагогіки, адміністрування і спеціальної освіти ННІМП ДЗВО «Університет менеджменту освіти», кандидат педагогічних наук, доцент;
  • Острянська Олена Анатоліївна, кандидат педагогічних наук, доцент, доцент відділу наукової роботи ДЗВО «Університет менеджменту освіти».
  • Безнос Олена Антонівна – завідувач відділу моніторингу якості освіти ДЗВО «Університет менеджменту освіти».

Модератор заходу: Рожнова Тетяна Євгенівна.

Підключитися до круглого столу можна за посиланням Google Meet: https://meet.google.com/teo-sdyn-fya

Запрошуємо здобувачів вищої освіти, науково-педагогічних працівників, керівників і педагогів закладів освіти до обговорення актуальних питань круглого столу!