Завершення курсів підвищення кваліфікації

Ось і завершились останні у 2021р. курси підвищення кваліфікації. У  листопаді-грудні 2021 року у Центральному інституті післядипломної освіти ДЗВО «Університет менеджменту освіти» закінчили навчання на курсах підвищення кваліфікації 802 слухача.

З них:

• Керівні та науково-педагогічні працівники закладів вищої освіти  - 233 осіб.
  • Керівні та науково-педагогічні працівники закладів післядипломної педагогічної освіти – 61 особа.
  • Керівні та педагогічні працівники закладів фахової передвищої освіти 14 осіб.
  • Керівні та педагогічні працівники закладів професійної (професійно-технічної) освіти – 92 особи.
  • Керівні та педагогічні працівники закладів загальної середньої освіти – 119 осіб.
  • Керівні та педагогічні працівники закладів дошкільної освіти – 52 особи.
  • Керівні та педагогічні працівники закладів позашкільної освіти – 52 особи.
  • Керівні та педагогічні працівники центрів професійного розвитку педагогічних працівників, методичних центрів – 8 осіб.
  • Публічне управління соціальним захистом населення – 75 осіб.
  • Підвищення кваліфікації за рахунок субвенції з державного бюджету – 96 осіб.

Підсумкові заходи по завершенню курсів підвищення кваліфікації показали високий рівень володіння опанованими на курсах знаннями та компетентностями.

Вітаємо слухачів, викладачів, кураторів-тьюорів та випускові кафедри, які супроводжували курси, із такою чудовою подією та бажаємо у наступному році подальшої співпраці, успіхів у професійній діяльності!!!