ЗНАННЯ З ТЕХНІК УПРАВЛІНСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ – КЕРІВНИМ КАДРАМ ПРОФЕСІЙНОЇ ОСВІТИ

28.03. – 01.04.2016 у Центральному інституті післядипломної педагогічної освіти університету відбувся І етап курсів підвищення кваліфікації за категорією «Заступники директорів з навчально-виховної роботи та соціальних питань ПТНЗ» (тьютор – старший викладач Вікторія Купрієвич).

Слухачам запропоновані інноваційні курси щодо удосконалення техніки управлінської діяльності, серед них: спецкурс з теми: «Розвиток педагогічної майстерності викладача закладу професійного навчального закладу» (кандидат педагогічних наук, доцент Юрій Красильник); динамічно відбулася тематична дискусія з теми: «Інновації в оцінюванні навчальної діяльності учнів ПТНЗ як фактор ефективності навчального закладу» (кандидат технічних наук, доцент Ольга Пащенко); мультимедійне заняття з досвіду професійних навчальних закладів Канади «Сучасні підходи до партнерства професійних навчальних закладів та роботодавців: порівняльний аналіз» (доктор педагогічних наук, професор Лариса Сергеєва) та інші.

Відбулася презентація навчального посібника «Якісна професійна освіта – соціально вразливій молоді» авторів Л.М. Сергеєвої, Н.З. Софій, який безоплатно передано всім учасникам презентації, які представляють ПТНЗ Вінницької, Дніпропетровської, Донецької, Житомирської, Івано-Франківської, Полтавської, Сумської, Харківської, Чернігівської, Херсонської областей та міста Києва.

Незважаючи на те, що ситуація щодо фінансування професійно-технічної освіти створює серйозну напругу у суспільстві, керівники професійних навчальних закладів-слухачі курсів підвищення кваліфікації сповнені творчих задумів, креативних ідей та перспективних проектів щодо підвищення якості професійної освіти в Україні.