ЗУСТРІЧ  ДИРЕКТОРА  ДЕПАРТАМЕНТУ  ПРОФЕСІЙНОЇ  ОСВІТИ  МОН  УКРАЇНИ  М.С. КУЧИНСЬКОГО  ЗІ  СЛУХАЧАМИ  ЦІППО

ЗУСТРІЧ ДИРЕКТОРА ДЕПАРТАМЕНТУ ПРОФЕСІЙНОЇ ОСВІТИ МОН УКРАЇНИ М.С. КУЧИНСЬКОГО ЗІ СЛУХАЧАМИ ЦІППО

9 грудня 2016 р. перед слухачами категорії «Директори (заступники директорів) навчально (науково)-методичних центрів (кабінетів) професійно-технічної освіти» Київської, Кіровоградської, Луганської, Полтавської, Рівненської,  Сумської, Тернопільської, Харківської, чернігівської областей, (куратор-тьютор - доктор педагогічних наук, професор лариса Сергеєва) виступив директор департаменту професійної освіти Міністерства освіти і науки України  Микола  Кучинський.

У зустрічі взяли участь перший  проректор – проректор  з  науково-педагогічної  та  навчальної  роботи,  професор  кафедри  державної  служби  та  менеджменту  освіти Центрального  інституту  післядипломної  педагогічної  освіти Микола Кириченко, в.о. директора Центрального інституту післядипломної  педагогічної  освіти  Університету, кандидат педагогічних наук, доцент Лариса Оліфіра, завідувач кафедри державної служби і менеджменту освіти, доктор наук з державного управління, професор Ніна Діденко, доктор педагогічних наук, професор Тетяна Лукіна, викладачі кафедри.

Микола сигизмундович відповів на численні запитання учасників зустрічі та зазначив, що такі зустрічі є конструктивними і стануть традиційними.

Відбувся прилюдний захист випускних робіт. Члени комісії відзначили високий рівень науково-методичної компетенції випускників, зокрема, роботи Володимира Артюшенко, директора НМЦ ПТО у Луганській області, Тетяни Головешкіної, заступника директора НМЦ ПТО у Чернігівській області, Володимира климюка, директора НМЦЕВУ  ПТНЗ у рівненській області і Алли Шелудько, в.о. директора НМЦ ПТО у Кіровоградській області рекомендовані до участі в університетському конкурсі на кращу випускну роботу.