Зустріч керівництва УМО з проректором з науки та інновацій Азербайджанського державного педагогічного університету Асафом Дагбейї огли Замановим

3 жовтня у рамках Форуму лідерів  післядипломної освіти відбулася офіційна зустріч керівництва ДЗВО «Університет менеджменту освіти» (УМО) з проректором з науки та інновацій Азербайджанського державного педагогічного університету (АДПУ) доктором фізико-математичних наук, професором Асафом Дагбейї огли Замановим.

Участь у зустрічі взяли ректор УМО Микола Кириченко, проректор з науково-методичної роботи та міжнародних зв’язків Олена Отич і завідувач відділу наукової роботи Інна Отамась.

Професор Заманов відвідав з офіційним візитом академіка-секретаря Відділення вищої освіти НАПН України доктора філософських наук, професора, члена-кореспондента НАПН України Петра Сауха, ознайомився зі структурою та діяльністю Національної академії педагогічних наук України, а також обговорив питання науково-освітньої співпраці між АДПУ, УМО та НАПН України.

Під час зустрічі було визначено основні напрями і перспективи розвитку цієї співпраці, зокрема, стосовно реалізації програм академічної мобільності.