Зустріч ректора ДЗВО «Університет менеджменту освіти»  Миколи Кириченка із Президентом SEANS Айтачем Алтаєм (Туреччина)

Зустріч ректора ДЗВО «Університет менеджменту освіти» Миколи Кириченка із Президентом SEANS Айтачем Алтаєм (Туреччина)

26 лютого цього року в рамках підписання Договору про практичну підготовку (стажування) здобувачів вищої освіти та педагогічних, науково-педагогічних працівників УМО із турецькою компанією SEANS відбулась зустріч ректора ДЗВО «Університет менеджменту освіти» України Миколи Кириченка із Президентом SEANS Айтачем Алтаєм та представниками готелів Анталійського узбережжя.

У зустрічі приймали участь перший проректор - проректор з науково-педагогічної, освітньої роботи та міжнародних зв'язків ДЗВО «УМО» Наталія Клокар, директорка ННІМП Олена Алейнікова, заступник директорки ННІМП з науково-педагогічної та навчальної роботи Олена Фещенко, завідувачка відділу міжнародного співробітництва УМО Оксана Ковтун.

Під час зустрічі було визначено пріоритети співробітництва Університету із компанією SEANS в рамках організації та проведення практичної підготовки (стажування) здобувачів вищої освіти та педагогічних, науково-педагогічних працівників УМО в турецьких готелях Анталійського узбережжя.

Зустріч пройшла в діловій та дружній обстановці.