Зустріч з Девідом Дж. Тісом (Каліфорнійський університет, Берклі)

Науково-педагогічні працівники кафедри економіки, підприємництва та менеджменту 20 січня 2018 року о 16:00 взяли участь у зустрічі з деканом Інституту бізнес інновацій (Каліфорнійський університет, Берклі), директором Центру глобальних стратегій та управління Школи бізнесу Хааса, директором Центру управління інтелектуальним капіталом ім. Ташера, Берклі, Девідом Дж. Тісом. За оцінкою компанії Accenture, Т. Девід є одним з сучасних 50-ти кращих в світі інтелектуалів бізнесу.

Зустріч проводилася на тему: «Динамічні можливості: сучасні тригери, класичні передумови та наслідки для теорії фірми та стратегічного управління». Під час зустрічі були розглянуті питання теорії стратегічного менеджменту (стратегії диверсифікації, динамічних здатностей фірми).

Поточні дослідницькі та професійні інтереси Девіда Тіса знаходяться в таких царинах:

• Роль розробки продуктів і процесів та інтелектуальної власності в конкурентній діяльності підприємства;
  • Конкурентоспроможність фірм на світовому ринку;
  • Інновації та організація промисловості;
  • Політика в області технологій та інтелектуальної власності, політика в галузі телекомунікацій, антимонопольна політика та енергетична політика на національному та міжнародному рівнях;
  • Стратегічний менеджмент і корпоративне управління;
  • Людський капітал і організація бізнесу.

Наукові ступені PhD та МА в економіці Девід отримав в Університеті Пенсильванії. Автор чисельних публікацій.