Зустріч з першим віце-президентом НАПН України В. І. Луговим

30 вересня 2015 р. відбулася зустріч з першим віце-президентом НАПН України В. І. Луговим.  У обговоренні ряду нагальних питань розвитку освіти за круглим столом з першим віце-президентом НАПН України В. І. Луговим прийняли активну участь іслухачі курсів підвищення кваліфікації ЦІППО категорій «заступники директорів інститутів (декани факультетів) ВНЗ ІІІ-ІV р. а.», «заступники начальників (завідувачів) відділів (управлінь) освіти районних держадміністрацій та міськвиконкомів», «завідувачі кафедр ВНЗ ІІІ–ІV рівнів акредитації» обговорювали проблеми імплементації нового Закону України «Про вищу освіту».

У полі зору учасників «круглого столу» були такі важливі питання:

-   Чи осмислено вітчизняною спільнотою сутність освіти в сучасному світі?

-   Що є головною перешкодою країни на шляху до європейського освітнього простору?

-   Як реалізувати принципи мобільності освіти в нинішніх умовах викликів для України?

-   Якими мають бути кроки держави, щоб не втратити її інтелектуальний потенціал?

У дискусії взяли участь завідувач кафедрою Національного Університету «Львівська політехніка» Н. В. Мукан, декани цього університету Х. С. Соболь та Б. Б. Паляниця. Порушені на «круглому столі» питання знайшли втілення в подальшій розмові на конференції з обміну досвідом.