Електронний репозитарій КЗ СОІППО – на другій позиції рейтингу серед закладів Сумщини і єдиний серед регіональних закладів післядипломної педагогічної освіти.

Електронний репозитарій наукових публікацій Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти увійшов у 30-тку кращих і посів 28 місце в Україні серед аналогічних електронних ресурсів. Таким є результатат січневої версії 2017 року рейтингу Webometrics Ranking Web of Repostories. Щодо регіонального розрізу, то це 2 місце, і СОІППО поступається СумДУ (загальноукраїнський рейтинг – 2 місце, регіональний – 1), обігнавши Національний аграрний університет (загальноукраїнський рейтинг – 86 місце, регіональний – 3), Сум ДПУ (загальноукраїнський рейтинг – 130 місце, регіональний – 4), Глухівський національний педагогічний університет ім. Олександра Довженка (загальноукраїнський рейтинг – 131 місце, регіональний – 5).

Наукова спільнота Сумського ОІППО активно працює над поповненням електронного репозитарію, не зважаючи на те, що даний вид роботи для багатьох науково-педагогічних працівників є новим.

Рейтингом оцінюється кількість повнотекстових наукових робіт що знаходяться в репозитарії закладу, і мають публічний доступ. Окрім того рейтинг враховує цитованість репозитарію у мережі Інтернет (професійних та соціальних мережах).

Варто зазначити, що методика оцінювання у даному рейтинг досить жорстка, що виключає можливі штучні впливи за рахунок самоцитування.

Таким чином, Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти робить крок до відкритості і доступності усіх своїх ресурсів, а це в свою чергу і доступність знань.

 

Рейтинг Webometrics Ranking Web of Repostories

Матеріали всеукраїнської науково-практичної конференції "Професійне вдосконалення керівників опрних шкіл в умовах децентралізації освіти" (1-2 грудня 2016 р.)

Посилання на першоджерело: http://www.4icu.org/ua/