Шановні  колеги! 

2018-й  рік  добігає  кінця.  У  ці  хвилини  хочеться  охопити  думками  прожитий  рік, проаналізувати те, що зроблено, і те, чого не змогли досягти, а також подумати про майбутнє. Озирнувшись назад, можна сміливо сказати, що його прожито недарма. Рік, що минає, був насичений великими подіями – святкуванням 65 – річчя Університету та подарував нам радість зустрічей і відкриттів, перемог і досягнень, новий професійний і життєвий досвід.

Від імені ректорату Університету, від себе особисто хочу подякувати вам за розуміння і всебічну підтримку, працьовитість та наполегливість.

Я радію з того, що вас, дорогі колеги, не полишає благородне прагнення змінити життя в нашому спільному домі на краще, і гордий тим, що ми з партнерами по Консорціуму закладів післядипломної освіти та Українському відкритому університету післядипломної освіти єдині у наших прагненнях.

Щиро хочу, щоб Новий 2019 рік став часом здійснення мрій, примножив оптимізм і сили, надав наснаги, а кожному з нас, насамперед, достаток, любов та злагоду, радісні події, нові звершення та успіхи, взаєморозуміння й гарний настрій!

Нехай у кожен дім прийдуть благополуччя та добробут, настане мир на нашій рідній землі, усі бажання, які ви зберете у Новорічну ніч, якнайповніше збудуться вже у найближчому майбутньому, а тепло Різдвяної свічки зігріває ваші серця протягом усього року.

Божого благословення, здоровя та щастя вашим батькам, дітям, рідним та близьким!  

 

Будьте  щасливі!  Будьте  успішні! 

З  Новим  2019 роком!  З  Різдвом  Христовим!

 

З  глибокою  повагою,
Ректор Університету менеджменту освіти,
доктор філософії, член-кореспондент
Академії наук вищої освіти України

М.О.Кириченко