РОЗПОЧАТО РЕЄСТРАЦІЮ ДЛЯ ПРОХОДЖЕННЯ СПЕЦІАЛЬНО ОРГАНІЗОВАНОЇ СЕСІЇ ЄВІ

РОЗПОЧАТО РЕЄСТРАЦІЮ ДЛЯ ПРОХОДЖЕННЯ СПЕЦІАЛЬНО ОРГАНІЗОВАНОЇ СЕСІЇ ЄВІ

27 липня 2021 року, розпочинається реєстрація для проходження спеціально організованої сесії єдиного вступного іспиту (ЄВІ). Вона триватиме до 5 серпня

Приймальна комісія ДЗВО «Університет менеджменту освіти» здійснює реєстрацію вступників, які бажають брати участь у конкурсному відборі.

Детальна інформація про реєстрацію за посиланням: http://umo.edu.ua/maghistratura

Для учасників на сайті Українського центру створено інформаційну сторінку – «Кабінет учасника ЄФВВ/ЄВІ». Доступ до неї – за номером екзаменаційного листка та PIN-кодом, указаним у ньому.

Вступник вважатиметься зареєстрованим після отримання екзаменаційного листа та сплати коштів за участь в тестуванні. Вартість участі в спеціально організованій сесії ЄВІ становить 540 гривень.

Оплата послуг за участь у спецсесії здійснюється одним із пропонованих на інформаційній сторінці «Кабінет учасника ЄФВВ/ЄВІ» способів. Сплатити кошти потрібно не пізніше трьох робочих днів після завершення реєстрації.

Тестування у межах спеціально організованої сесії ЄВІ відбудеться 11 вересня.

Пункти тестування створюватимуться в усіх обласних центрах (окрім м. Донецьк і м. Луганськ), а також у м. Сєвєродонецьк і м. Слов’янськ.

Із матеріалами ЄВІ попередніх років можна ознайомитися за покликаннямhttps://testportal.gov.ua/materialy-yevi-yefvv/

Контактна особа ДЗВО «Університет менеджменту освіти»: Максимихіна Олена Володимирівна, тел.: 0676132395, dzvoumo@gmail.com

Другий етап початку прийому заяв і документів в ДЗВО «Університет менеджменту освіти» для здобуття ступеня магістра розпочнеться з 15 вересня 2021 року.

Бажаємо вступникам успіхів та запрошуємо до навчання в ДЗВО «Університет менеджменту освіти».

Детальна інформація для вступників за покликанням: http://umo.edu.ua/applicants