ПОДАННЯ ОРИГІНАЛІВ ДОКУМЕНТІВ ДО ДЗВО «УНІВЕРСИТЕТ МЕНЕДЖМЕНТУ ОСВІТИ»

Шановні вступники!

Для подання оригіналів документів до Приймальної комісії ДЗВО «Університет менеджменту освти» пропонуємо Вам скористатися різними можливими варіантами!

Подання оригіналів документів особисто

Для подання оригіналів документів Вам необхідно підготувати всі необхідні оригінали документів та копії до них та особисто привезти їх до Приймальної комісії ДЗВО «Університет менеджменту освіти».

Адреса приймальної комісії:

04053  м. Київ,  вул. Cічових стрільців, 52-а, 3 корпус, I поверх, кімн. 1.9. (станція метро «Лук’янівська»).

Їхати тролейбусами  №№ 16, 18 до зупинки «Полтавська».

Телефони: (044)481-38-44, (044)484-34-98, (067)6132395

E-mail: vstupumo@uem.edu.ua

Надсилання документів засобами поштового зв’язку

Для надсилання документів засобами поштового зв’язку Вам необхідно підготувати оригінали документів(атестат або диплом, додаток до нього, оригінал сертифіката ЗНО та інформаційну картку або оригінал листка єдиного вступного іспиту або єдиного вступного фахового випробування та листка результатів). Усі інші документи надсилаються в копіях.

Рекомендуємо надсилати документи з доставкою в Приймальну комісію і з повідомленням.

Документи надсилаються з обов’язковим описом вкладень за адресою:

Державний заклад вищої освіти «Університет менеджменту освіти», Приймальна комісія, вул. Cічових Стрільців, 52-А, корпус 3, м. Київ, 04053.

Подання документів з накладанням кваліфікованого цифрового підпису

Подання оригіналів необхідних документів для зарахування на навчання може здійснюватися шляхом надсилання їх сканованих копій, з накладанням на всі відповідні файли кваліфікованого електронного підпису (КЕП) вступника, на електронну адресу Приймальної комісії.

Підписані документи надішліть на електронну адресу:

E-mail: vstupumo@uem.edu.ua  або  rector@umo.edu.ua  із зазначенням у темі листа назви освітнього рівня (бакалавр, магістр) та прізвища, ім’я та по батькові вступника (повністю).

Детальна інформація для вступників до ДЗВО «Університет менеджменту освіти»: http://umo.edu.ua/applicants