ВІДБУЛАСЯ ВСЕУКРАЇНСЬКА КОНФЕРЕНЦІЯ ДЛЯ УЧНІВ І БАТЬКІВ «ВІД МРІЇ ДО УСПІХУ. ВСЕ ПРО ЗНО-2022»

ВІДБУЛАСЯ ВСЕУКРАЇНСЬКА КОНФЕРЕНЦІЯ ДЛЯ УЧНІВ І БАТЬКІВ «ВІД МРІЇ ДО УСПІХУ. ВСЕ ПРО ЗНО-2022»

27 січня 2022 року в ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України спільно із Київським регіональним центром оцінювання якості освіти та ТОВ «Видавництво Ранок» проведено Всеукраїнську конференцію для учнів та батьків «Від мрії до успіху. Все про ЗНО-2022». Зустріч пройшла в онлайн форматі на платформі Zoom із одночасною трансляцією на YouTube каналі. Учасниками заходу було понад 300 осіб. За два дні перегляд конференції на YouTube каналі університету сягнув понад 1000 осіб.

Відкрила захід та привітала учасників Наталія Муранова, проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків, яка презентувала діяльність університету, акцентувавши увагу на стратегічних його напрямах; структурі; кадровому потенціалі; особливостях організації освітнього процесу в сучасних умовах; перевагах навчання; особливостях підготовки до загальнодержавного ЗНО-2022; наукових, освітніх та профорієнтаційних проєктах для учнівської молоді; а також надала корисні поради для комфортної підготовки до іспиту на сайті ЗНО-онлайн; запросила на курси польської, англійської мов, курси для вступу в магістратуру – підготовка до ЄВІ; ознайомила з онлайн ресурсами, що допоможуть вступникам отримати вчасно корисну й актуальну інформацію.

Запрошеним спікером від Київського регіонального центру оцінювання якості освіти відповідно до програми конференції була Паньків Галина Генріхівни, начальник методичного відділу, яка представила презентацію щодо особливостей підготовки та проведення загальнодержавного ЗНО в 2022 році. Спікер ознайомила присутніх із нормативною базою щодо проведення ЗНО, термінами основної й додаткової сесій, графіком проведення ЗНО/ДПА та їх порядком, термінами реєстрації на ЗНО для всіх категорій учасників, особливостями формування реєстраційної картки та загальних характеристик сертифікаційних робіт ЗНО 2022 року, строками оприлюднення ЗНО/ДПА на інформаційних сторінках учасників тощо.

Цікавими та пізнавальними для аудиторії був виступ на тему «ЗНО з української мови і літератури 2022: крок за кроком до високих результатів» Літвінової Інни Миколаївни, кандидата філологічних наук, доцента кафедри української мови Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна, співавтора Інтерактивних довідників-практикумів із тестами «ЗНО-2022: Українська мова» та «ЗНО-2022: Українська література». Спікер надала учням загальні рекомендації щодо підготовки до ЗНО з української мови та літератури, наголосила на розподілі тестових завдань із предмету за складністю, звернула увагу на характеристику завдань, особливості програми ЗНО з української мови та літератури, надала характеристику сертифікаційної роботи та розподілу завдань відповідно до розділів програми, рекомендувала комплекти посібників Видавництва «Ранок» із підготовки до ЗНО.

Відеозапис «Оригамі як інструмент підготовки до ЗНО з математики» надав організаторам конференції Захарійченко Юрій Олексійович, кандидат фізико-математичних наук, старший викладач кафедри математики Національного університету «Києво-Могилянська академія», співавтор посібника «ЗНО 2022: Математика» (https://www.youtube.com/watch?v=QeE81o3nN7I)

Про новації вступної кампанії в 2022 році, особливості вступу до ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України, Правила прийому на навчання до університету, галузі знань, спеціальності, освітні програми підготовки фахівців, студентське життя у своїй презентації продемонструвала Драгунова Віра Валентинівна, заступник директора ННІМП з навчально-виховної роботи, відповідальний секретар приймальної комісії університету.

Учасники отримали відповіді на всі запитання, подякували організаторам Всеукраїнської конференції за нагоду і можливість онлайн консультування в умовах карантинних обмежень.

Сердечно дякуємо нашим партнерам Київському регіональному центру оцінювання якості освіти, ТОВ «Видавництво Ранок», всім учасникам, хто долучився до обговорення актуальних проблем підготовки до ЗНО, за увагу, активність і наполегливість у виборі майбутньої професії. І запрошуємо на навчання та профорієнтаційні проєкти, що успішно реалізуються на базі ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України!

Перегляд Всеукраїнської конференції для учнів та батьків «Від мрії до успіху. Все про ЗНО-2022»: https://www.youtube.com/watch?v=tfwphMvC3aM&t=433s

 

Сайт для вступниківhttp://umo.edu.ua/applicants

Ми у соціальних мережах:

https://www.youtube.com/channel/UCvvxuIWlbzpWtE1pFjPoVcA
https://www.facebook.com/umo.edu.ua
https://www.facebook.com/vstupUMO
Instagram: https://instagram.com/university_of_edu_management_

YouTube канал: https://www.youtube.com/channel/UCvvxuIWlbzpWtE1pFjPoVcA

До нових зустрічей!