відбулася лекція Президента НАПН України В.Г. Кременя для слухачів курсів підвищення кваліфікації

12 червня у Президії НАПН України відбулася лекція Президента НАПН України Василя Кременя, професора кафедри філософії і освіти дорослих Центрального інституту післядипломної освіти для всіх категорій слухачів, які проходили ІІІ етап навчання на курсах підвищення кваліфікації, а саме:  завідувачів (начальників) кафедр і структурних підрозділів університетів, академій, інститутів); заступників директорів, новопризначені заступники директорів  з навчальної (навчально-методичної) роботи закладів професійної (професійно-технічної) освіти»; викладачів та методистів кафедр, центрів (лабораторій) і структурних підрозділів закладів ППО за профілем «Гуманітарний, суспільно-гуманітарний та естетичний»;  методистів закладів ППО без виділення профілю;  методистів районних (міських) методичних кабінетів (центрів) без виділення профілю.

«Модернізація освіти України в контексті цивілізаційних змін» - – такою була тема лекції, у якій доповідач розкрив основні вимоги до сучасної освітньої діяльності у координатах глобалізації, євроінтеграції, розвитку українського суспільства. Василь Кремень наголосив на непересічній ролі сучасного вчителя у здійсненні реформ, а також підкреслив, що досягнення конкурентоспроможності якості національної освіти в контексті цивілізаційних змін нині є пріоритетом модернізації освіти України.