УСПІШНЕ ЗАВЕРШЕННЯ КУРСІВ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

Вітаємо колег, НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ УНІВЕРСИТЕТІВ ТА ІНСТИТУТІВ (куратор - доцент, кандидат філософських наук, Марина Ілляхова) з успішним завершенням курсів підвищення кваліфікації, заліковий етап якого відбувався з 16 по 20 вересня згідно з розкладом.
На базі Інституту модернізації змісту освіти проведено семінар -практикум. Дякуємо директору Юрію Івановичу Завалевському, за злагоджену співпрацю з відділами Інституту, корисні матеріали і завжди теплий прийом! Традиційне завершення курсів підвищення кваліфікації відбулось після захисту випускних робіт, де слухачі мали нагоду поділитись досвідом впровадження інноваційних технологій, практичним вирішенням актуальних проблем і обговорили перспективи розвитку вищої освіти в Україні.
Бажаємо успіхів та ефективної реалізації всіх життєво-професійних задумів! Щиро дякуємо за плідну співпрацю!