3 вересня святкує День народження СОРОЧАН ТАМАРА МИХАЙЛІВНА

ПРИ МАЙСТРАХ ЯКОСЬ ЛЕГШЕ.
ВОНИ — ЯК АТЛАНТИ,
ДЕРЖАТЬ НЕБО НА ПЛЕЧАХ. ТОМУ І Є ВИСОТА

3 вересня святкує День народження СОРОЧАН ТАМАРА МИХАЙЛІВНА – знаний в Україні та за її межами науковець, доктор педагогічних наук, професор, заслужений працівник освіти України, завідувач кафедри філософії і освіти дорослих ЦІППО ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» НАПН України.

Педагог від Бога. Учений від Бога. Жінка від Бога. Людина від Бога…

Той, кому пощастило зустрітися на життєвому або професійному шляху із цією Людиною, знає, що зустріч має глибоко символічний доленосний месидж.

Тамара Михайлівна стає для багатьох провісником долі, життєвим керманичем, мудрим порадником і талановитим наставником, яка виховала, виплекала цілу плеяду молодих науковців.

Тамара Михайлівна – це бренд – академічний (для студентів), методичний (для вчителів), управлінський (для керівників), патріотичний (для громадськості).

Сильна жінка, відповідальна й наполеглива, вимоглива й цілеспрямована, витривала й акме-працьовита, енергійна й послідовна. Синергетика цих чеснот набуває прояву в її педагогічній, науковій та громадській діяльності.

Глибокоповажна Тамаро Михайлівно! Прийміть щирі вітання з Днем народження від усіх членів Вашої кафедральної родини.

Хай щастя приходить і ллється рікою,
Хай горе обходить завжди стороною,
Хай доля дарує Вам довгі літа,
А в серці завжди хай живе доброта!
Хай ладиться скрізь: на роботі, в родині,
Щоб радісний настрій у серці не згас,
Усе світле і гарне, що треба людині,
Нехай неодмінно приходить до Вас!

Щира вдячність Вам за високе служіння обраній справі, самовідданість, добро, сердечність і оптимізм.

Бажаємо Вам щастя, добробуту, творчого натхнення й плідної праці на педагогічній ниві.

Хай Бог і доля будуть до Вас прихильними! Многії Вам літа!