ЦІПО серед партнерів-організаторів Всеукраїнської науково-практичної онлайн-конференції «Дистанційне та змішане навчання як засіб реалізації індивідуальної траєкторії професійного зростання педагога»

15 квітня 2021 року відбулась Всеукраїнська науково-практична онлайн-конференція «Дистанційне та змішане навчання як засіб реалізації індивідуальної траєкторії професійного зростання педагога».

Ініціатором проведення Е-конференції виступила кафедра природничо-математичної освіти і технологій Інституту післядипломної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка  Партнери-організатори – Центральний інститут післядипломної освіти ДЗВО "Університет менеджменту освіти" НАПН України, Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти, Центр інноваційних освітніх технологій навчально-наукового інституту права, психології та інноваційної освіти Національного університету "Львівська політехніка", Громадська організація "Центр освітніх ініціатив "Толока" (м. Київ), Громадська організація "Центр освітніх ініціатив і інновацій" (м. Миколаїв).

Серед запрошених спікерок - завідувачка кафедри філософії і освіти дорослих - Просіна Ольга Володимирівна, кандидатка педагогічних наук, доцентка, яка виступила із доповіддю “Синергетичний підхід до конструювання технологій управління професійним розвитком педагогічних працівників в умовах відкритої освіти.”

Конференція проведена з метою сприяння розв'язання проблем упровадження дистанційної та змішаної форм навчання в післядипломній освіті.

Трансляція заходу відбувалася на YouTube https://youtu.be/-PZFOePozWE